+37129712481

riga@meblik.lv

Facebook
MEBLIK.lvBērnu istaba

Padomi

Kaip dekoruoti namus?

Kaip dekoruoti namus? Kiekviena palėpė yra skirtinga, todėl visiems atvejams tinkančio interjero dizaino nėra. Stoglangiai ir šlaitinės lubos palėpėje sukuria unikalią atmosferą, kurią būtina išsaugoti. Tačiau kaip? Čia siūlome keletą laiko patikrintų ir jaunuolio kambariui palėpėje tinkamų sprendimų.

Lasīt vairāk ...

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai Ja ar jaundzimušā gultiņu ir vienkārši un droši, noteikti lieta paliek sarežģītāka, kad mazuļa gultiņa palikusi par mazu, un pienācis laiks izmantot vidēja izmēra bērnu gultas. Veikalos bērnu gultas sarindotas visdažādākajos stilos, formās un cenu klasēs, ka izvēle un iespēju pārpilnība padara acis raibas.

Lasīt vairāk ...

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams?

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams? Ir gan. Bet tas pieprasa uzmanīgu plānošanu un vairāku faktoru prognozēšanu. Vispārīgi runājot bērna istabas funkcionāla iekārtošana ļoti neatšķiras no jebkuras citas istabas iekārtošanas.

Lasīt vairāk ...

Lieliskas gultas bērniem

Lieliskas gultas bērniem No mazuļa par bērnu izaugušajam paverās daudz iespēju jaunas gultas iegādei. Atstāsim parastās gultas nedaudz nomaļus un apskatīsim tuvāk gultas, kas nedaudz atšķirās no parastajām.

Lasīt vairāk ...

Kas ietilpst jaundzimušo mēbeļu sastāvā?

Kas ietilpst jaundzimušo mēbeļu sastāvā? Bērnu istabas mēbeles jaundzimušajiem iekļauj vairākas galvenā aprīkojuma mēbeles. Protams, var iztikt ar lielāku vai mazāku aprīkojuma apjomu, taču šeit esam veikuši visnepieciešamākā aprīkojuma nelielu apskatu, no kā jaundzimušā mēbeles varētu sastāvēt, un ko viena patīkama bērna istaba papildus jaundzimušā gultiņai varētu iekļaut:

Lasīt vairāk ...

Go top