+48 668 047 992 (ENG/RUS)

+48 662 160 258 (ENG/RUS)

Facebook
MEBLIK.lvBērnu istaba

Padomi

21 sep 2017

Kaip dekoruoti namus?

, Meblik

Kaip dekoruoti namus? Kiekviena palėpė yra skirtinga, todėl visiems atvejams tinkančio interjero dizaino nėra. Stoglangiai ir šlaitinės lubos palėpėje sukuria unikalią atmosferą, kurią būtina išsaugoti. Tačiau kaip? Čia siūlome keletą laiko patikrintų ir jaunuolio kambariui palėpėje tinkamų sprendimų.

Lasīt vairāk ...

05 mar 2015

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai

, Meblik

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai Ja ar jaundzimušā gultiņu ir vienkārši un droši, noteikti lieta paliek sarežģītāka, kad mazuļa gultiņa palikusi par mazu, un pienācis laiks izmantot vidēja izmēra bērnu gultas. Veikalos bērnu gultas sarindotas visdažādākajos stilos, formās un cenu klasēs, ka izvēle un iespēju pārpilnība padara acis raibas.

Lasīt vairāk ...

05 mar 2015

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams?

, Meblik

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams? Ir gan. Bet tas pieprasa uzmanīgu plānošanu un vairāku faktoru prognozēšanu. Vispārīgi runājot bērna istabas funkcionāla iekārtošana ļoti neatšķiras no jebkuras citas istabas iekārtošanas.

Lasīt vairāk ...

05 mar 2015

Lieliskas gultas bērniem

, Meblik

Lieliskas gultas bērniem No mazuļa par bērnu izaugušajam paverās daudz iespēju jaunas gultas iegādei. Atstāsim parastās gultas nedaudz nomaļus un apskatīsim tuvāk gultas, kas nedaudz atšķirās no parastajām.

Lasīt vairāk ...

05 mar 2015

Kas ietilpst jaundzimušo mēbeļu sastāvā?

, Meblik

Kas ietilpst jaundzimušo mēbeļu sastāvā? Bērnu istabas mēbeles jaundzimušajiem iekļauj vairākas galvenā aprīkojuma mēbeles. Protams, var iztikt ar lielāku vai mazāku aprīkojuma apjomu, taču šeit esam veikuši visnepieciešamākā aprīkojuma nelielu apskatu, no kā jaundzimušā mēbeles varētu sastāvēt, un ko viena patīkama bērna istaba papildus jaundzimušā gultiņai varētu iekļaut:

Lasīt vairāk ...

Go top