+37129712481

riga@meblik.lv

Facebook
MEBLIK.lvBērnu istaba

Padomi

Maza platība [padomi, iedvesmas]

Maza platība [padomi, iedvesmas] Guļamistabas izmērs ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kārtojot interjeru. Tas būtiski ietekmē mēbeļu iekārtojumu. Ja telpas ir mazas, tasprasa zināmu piepūli, lai to darītu iespējami labākajā veidā. Funkcionāls interjers Katra vecuma bērniem ir vajadzīga...

Lasīt vairāk ...

Vieta jaundzimušajam

Vieta jaundzimušajam Mums ir pienācīgi jāsagatavojas, lai sagaidītu jaunu ģimenes locekli. Tāpēc mums ir īpaši priekšlikumi - sākot ar gultiņu, beidzot ar skapjiem un beidzot ar piederumiem. Gulta Ērts, kas izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, ir viens būtisks faktors, kas ietekmē...

Lasīt vairāk ...

Kaip dekoruoti namus?

Kaip dekoruoti namus? Kiekviena palėpė yra skirtinga, todėl visiems atvejams tinkančio interjero dizaino nėra. Stoglangiai ir šlaitinės lubos palėpėje sukuria unikalią atmosferą, kurią būtina išsaugoti. Tačiau kaip? Čia siūlome keletą laiko patikrintų ir jaunuolio kambariui palėpėje tinkamų sprendimų.

Lasīt vairāk ...

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai

Bērnu gultas- izvēle no sienas līdz sienai Ja ar jaundzimušā gultiņu ir vienkārši un droši, noteikti lieta paliek sarežģītāka, kad mazuļa gultiņa palikusi par mazu, un pienācis laiks izmantot vidēja izmēra bērnu gultas. Veikalos bērnu gultas sarindotas visdažādākajos stilos, formās un cenu klasēs, ka izvēle un iespēju pārpilnība padara acis raibas.

Lasīt vairāk ...

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams?

Tās pašas mēbeles no bērna dzimšanas līdz pusaudžu gadiem- vai iespējams? Ir gan. Bet tas pieprasa uzmanīgu plānošanu un vairāku faktoru prognozēšanu. Vispārīgi runājot bērna istabas funkcionāla iekārtošana ļoti neatšķiras no jebkuras citas istabas iekārtošanas.

Lasīt vairāk ...

Go top