+371 22 335 400 (Salon \"mebeles24\")

+371 20 292 297 (Mēbeļu veikals)

Facebook
MEBLIK.lvBērnu mēbeles

Bērnu mēbeles

Kolekcijas meitenēm

Frozen

Frozen

Happy animals

Happy animals

Minnie Mouse

Minnie Mouse

Orchidea

Orchidea

Bianco Fiori

Bianco Fiori

Magic Princess

Magic Princess

Marie

Marie

Nordic

Nordic

Rozā

Rozā

Vanilla Mix

Vanilla Mix

Savanna

Savanna

Funny ABC

Funny ABC

Kolekcijas puikām

Happy animals

Happy animals

Cars

Cars

Pirate

Pirate

Builder

Builder

Nordic

Nordic

Savanna

Savanna

Dakāra

Dakāra

Vanilla Mix

Vanilla Mix

Funny ABC

Funny ABC

Bērnu istaba ir viena no vispārdomātākajām istabām visā mājā. Katrai istabai jābūt skaistai un funkcionālai. Skaistai pateicoties dekoram, bet funkcionālai pateicoties mēbeļu izvietošanai. Lai tiktu atrisinātas šīs divas prasības, nepieciešama mūsu dizaineru konsultācija. Kuri piedāvā konsultāciajs dažādos ēkas etapos. Bērnu istaba meitenei

Neskatoties uz zīmējumu daudzveidību ( no nepārspējamās Orchid, Minnie Mouse un Mari līdz skandināvu “Nordica” un daudzas citas), visiem ir kopējā īpatnība siltu toņu fasādes. Ja Jūs vēlaties uzlikt likmi uz universālām baltas krāsas mēbelēm- meitenei, Jūsu izvēlei jākrīt uz kolekciju Basic vai Bianco Fiori, kur ir rožu gravējumi.

Bērnu mēbles puikam

Šīs mēbeles ir ideāls drošības un interešu apvienojums: iedzīvotāji Radiator Springs zem vadības Zygzak McQueen (kolekcija Cars), jūras piedzīvojumu pirāti vai pat lielā celtniecības tehnika “Builder”.

Ja Jūs esat aizomājušies par baltām bērnu mēbelēm ar zīmējumu, laba izvēle būs trakie dzīvnieki, kuri izskatās tieši tā kā tie kuri ir izbēguši no zoodārza Ņujorkā “Happy Animals” un “Happy Animals Green”).

Kad mūsu mazulis ir pietiekami liels un ir paaudzies, lai gulēt bērnu gultā, atradīsim gultu, kura nebūs pārāk augsta, tam, lai bērns varētu viegli uzkāpt  uz tās. Svarīgs elements ir ierobežotājs, kurš novērsīs nejaušu nakts kritienu.

Pievērsīsim uzmanību bērnu galda izvēlei. Labam galdam ir jābūt piemērotam bērna augšanai un pat vajadzētu augt kopā ar bērnu (rakstāmgalds UP). Vislabāk ja galds ir klāts ar speciālu pārklājumu pret saskrāpējumiem. Bērns var brīvi zīmēt, bet vecāki var būt pārliecināti, ka ar galdu nekas nenotiks.

Bērnu mēbelēm vajadzētu būt drošām, lai nekas netraucētu, bērna priekiem. Labi izvēlēta kolekcija būs istabas rotājums daudzu gadu garumā, jo par kvalitāti Jums nav jāuztraucas.

Go top