+37129712481

riga@meblik.lv

Facebook
MEBLIK.lvMēbeles zīdaiņiem

Mēbeles zīdaiņiem

Kolekcijas meitenēm

Frozen

Frozen

Bianco Fiori

Bianco Fiori

Minnie Mouse

Minnie Mouse

Orchidea

Orchidea

Happy animals

Happy animals

Magic Princess

Magic Princess

Nordic

Nordic

Savanna

Savanna

Kolekcijas puikām

Happy animals

Happy animals

Cars

Cars

Pirate

Pirate

Builder

Builder

Nordic

Nordic

Savanna

Savanna

Potenciālie vecāki sastopas ar smagu uzdevumu, sagatavot bērna istabu jaundzimušajam, tajā pašā laikā izvēlēties mēbeles bērnam. Balstoties uz principu “bērns ir pats lielākais dārgums” funkcionālām un drošām mēbelēm. Bērnudārzs ir vieta pirmām naktīm, pirmajiem soļiem, pirmajai spēlei. Svarīgi zināt, ka mēbeles ir nokrāsotas ar antialerģiskām, netoksiskām krāsām un lakām.

Ja tā ir guļamistaba meitenei vai puikam, gultas izvēlei ir svarīga loma. Ideāli izvēlēties drošu ( ar drošības sertifikātu) un funkcionālu: regulējamu gultas pamatni, silikona pārklājumu un iespēju transfotmēties mazā gultā.

Tas ļaus bērnam gulēt gultiņā pat, tad kad bērns būs izaudzis.

Bērnu mēbeles meitenēm

Droša, funkcionāla un simpātiska, bet ne obligāti rozā toņos. Mēbeles “Minnie Maus” pēs licenzes “Disnejs” garantēs burvīgas mēbeles Jūsu mazajai pelītei. Ja Jūs vēlaties izvairīties no turpmākajiem ierobežojumiem sienu krāsu un aksesuāru izvēlē, Jūs varat izvēlēties mēbeles ar gravējumu bez jebkādiem krāsainiem rakstiem (piemēram, sērija “Bianco Fiori)”

Bērnu mēbeles puikām

Bērnu mēbeļu izvietojumam priekš puikām vajadzētu nodot profesionāļiem – dizaineriem Meblik gatavi sagatavot Jūsu idejas vizualizāciju  un piedāvāt praktiskus risinājumus, īpaši saistītas ar ergonomiku. Automobiļi un mēbeles pazīstamās Lightning McQueen,un smaidīgie dzīvnieki no sērijas “Happy Animals” aizvedīs Jūsu bērnu pasaku pasaulē, priekā spīdēs bērna seja pat visdrūmākajās dienās.

Beidzot, pārliecinieties, ka bērnu mēbelēm ir drošības sertifikāti. Vēl viena lieta kuru Jums jāņem vērā izvēloties gultiņu Jūsu bērnam ir tās funkcionalitāte.

Go top