+37129712481

riga@meblik.lv

Facebook
MEBLIK.lvUNI mēbeles

UNI mēbeles

Uni Oak

Uni Oak

Uni White

Uni White

Uni Grey

Uni Grey

Uni Fresh

Uni Fresh

X-White

X-White

Bianco Fiori

Bianco Fiori

Nordic

Nordic

Uni Shine

Uni Shine

Uni Dark

Uni Dark

Basic

Basic

Baltās mēbeles bērniem un jauniešiem tiek izpildītas minimālisma stilā, kas mūsdienās dominē interjera dizainā. Ja ņemt baltās mēbeles kā fonu, tad mēs varam paeksperimentēt ar sienu krāsām, aksesuāriem un pat apgaismojumu. Izvēloties tādas mēbeles,  varat būt droši, ka tās nekad neapniks. Kombināciju iespējas ar baltām mēbelēm ir tik daudz, cik var atļauties Jūsu iztēle. Tiem, kas dod priekšroku mūsdienīgam  vai klasiskajam stilam, būs ideāli piemērotas baltās fasādes apvienojumā ar ozolkoka sāniem. Tādas mēbeles iederēsies gan klasiskājā,  gan skandināvu stilā, radot mājīgu un siltu interjeru, kur Jūs labprāt pavadīsiet laiku.

Kā variants baltajām mēbelēm derēs elegantas, glancētas mēbeles. Šajā stilīgajā istabā labi sevi parādīs elegantas meitenes, kā arī rokenrola stilā topošās rok-zvaigznes.

Kad Mēs gribam, lai istabas mēbelēm būtu unikāls raksturs, kā arī gribam atstāt sev mēbeļu izkārtojuma plašo izvēli, tad var pievērst uzmanību mēbelēm, kas ir dekorētas ar smalku gravējumu. Taisnas līnijas no kolekcijas “Nordic”, slīpas līnijas no kolekcijas “X White” vai noapaļotas, kas simbolizē rozes ziedēšanu.

Universālas baltās mēbeles ļaus Jums pabeigt istabas pārveršanu.

Go top