7x Kapēc Meblik?

Mūsu produktus raksturo: 

  • noapaļotas malas bērnu mēbelēs, 
  • uz ūdens bāzes Sherwin Williams lakas, 
  • UV izturīgas fasādes, 
  • furnitūra BLUM, kas aprīkota ar kluso aizvēršanas sistēmu un mūža garantiju, 
  • īpašas sienas siksnas mēbeļu piestiprināšanai pie sienas.

Mēs izstrādājām katru mēbeli tā, lai tā būtu droša bērniem! Turklāt mēs paši pārbaudām savus produktus. Meblik uzņēmumu dibināja mazu bērnu vecāki, kuri izvirzīja bērnu drošību pirmajā vietā. Katra mēbele ir izgatavota ar lielu rūpību un uzmanību pat vismazākajām detaļām. Tas ir arī pārbaudīts attiecībā uz drošību un atbilst stingrajiem standartiem,ko Eiropas Savienība noteikusi bērnu izstrādājumiem.

Turklāt lielākajai daļai mēbeļu ir TÜV Rheinland Polijas drošības sertifikāti. Tas nozīmē, ka tām ir veikti ilgstoši un detalizēti pētijumi. Pozitīvais rezultāts pierāda mūsu produktu augsto kvalitāti un atbilstību stingrām drošības prasībām. Turklāt mūsu produkti ir saņēmuši TÜV Rheinland atbilstības zīmi Test + Monitoring, kas nozīmē pozitīvu produkcijas auditu.  Tā ietvaros tika pārbaudīta:

  1. ražošanas tehnoloģija, 
  2. izmantotas mašīnas un instrumenti, 
  3. ražošanas organizācija, 
  4. personāla kvalifikācija, kas piedalās ražošanas procesā un kvalitātes kontrole,
  5. reklamāciju reģistrēšana un ar tām saistītās darbības.

Tā ir garantija mēbeļu ražošanas procesa atkārtojamības un stabilitātes saglabāšanai! 

Mūsu piedāvājumā ir gandrīz 50 kolekcijas bērniem un pusaudžiem! Katra kolekcija ir atšķirīga un tām ir unikāls motīvs. Kopā mēs izveidojam gan pasakainus, gan ļoti reālistiskus dizainus. Bērnu kolekcijas ir izveidotas bērniem, kuri atklāj pasauli ar visām maņām.

Pirkstu pārvietošana pa līkumiem fasādēs atbalsta psihomotorisko attīstību, un interesants dizains un krāsaini pielietojumi palīdz attīstīt radošumu un apgūt formas un krāsas. Gravīras ,kas tiek izrotātas jauniešu mēbeļu fasādēs,papildina un rotā interjeru, pat visprasīgākajiem.

     


Tie visi ir radīti ar vislielāko rūpību, un to dizains vienmēr tiek pielāgots kolekcijas stilam. No vienas puses, kleitas un ziedi, no otras puses, futbolista un sacīkšu automašīnu siluets ... Meitenes un zēni atradīs kaut ko sev! 

Standarta piegādes termiņš sākot no 5 līdz 7 nedēļām. Ja jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar veikalu pa tālruni, vai ē-pastu.

Pasūtītas preces iespējams saņemt noliktavā Biķeru 4, Ulbroka Stopiņu pag., Ropažu nov. ,LV-1079 

Piegādes cena Rīgā līdz piegādes adreses ēkas durvīm 25-35 eur, ienešana un uznešana par papildu samaksu, ir atkarīga no iepakojumu skaita un lieluma.

Piegādes cena ārpus Rīgas līdz piegādes adreses ēkas durvīm ir atkarīga no attāluma no Rīgas ,ienešana un uznešana ir atkarīga no iepakojumu skaita un lieluma.

Piegāde ar City Express kurjeru.

Papildus informācija pa tālruni +37129712481

 

Bērnu ikdienā izmantotajām mēbelēm ir jāatbilst milzīgām prasībām. Tām jābūt ne tikai izturīgām, bet arī drošām, tāpēc Meblik mēbelēm tiek sniegta garantija, kas aptver materiālus un ražošanas defektus.
*5 gadu garantija tiek sniegta mēbelēm ar mūsu meistaru montāžas pakalpojumu. 2 gadu garantija tiek sniegta bez montāžas pakalpojuma. Meblik produkti „Piederumi” (mēbeļu elementi ar mīkstu audumu, matrači, aksesuāri utt.) ir ar 2 gadu garantiju, neatkarīgi no tā, vai tie tika iegādāti ar montāžas pakalpojumu.

Aizpildiet veidlapu

Pirms mēbeles nonāk jūsu mājās,tām jāiziet sarežģīts ražošanas process. Pašā rūpnīcā līdz pat 48 cilvēkiem strādā pie vienas garderobes izgatavošanas! 

Mēs izmantojam modernas tehnoloģijas, visaugstākās kvalitātes materiālus un modernu tehniku, kuru vadībā strādā tikai kvalificēts un kompetents personāls. Pateicoties tam, mēs esam novērtēti ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē! Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes mēbeles, pievilcīgas cenas un izdevīgus īpašos piedāvājumus .. Skaties pats!

Viss sākās ar diviem draugiem 2006. gadā, kuri mēbeļu pasaulē ir izveidojuši inovatīvu risinājumu. Tas viss piešķir drēbju skapjiem, kumodēm un gultām unikālu raksturu, kas uzmundrina bērnu guļamistabas. Šodien Meblik nodarbina gandrīz 300 darbiniekus visā valstī un ienāk jaunos tirgos visā pasaulē. 

Vadoties pēc principa, ka labais ir vienīgais, kas dubultojas, ja ar to dalās, mēs iesaistījāmies sabiedriskās aktivitātēs. Kopš 2008. gada mēs sadarbojamies ar Polijas humanitāro organizāciju. Mēs finansējām četru ūdens aku celtniecību Dienvidsudānā, pateicoties tam,Bor un Kuerdiek iedzīvotāju dzīves ērtības ievērojami palielinājušās. Polijā mēs sadarbojamies ar fondiem “Beautiful Angels”, “I have a dream” un “SOS Childern's Village”, ar kuriem mēs esam atjaunojuši guļamistabas bērniem, kuriem tas ir nepieciečams. Mēs arī izveidojam Kid Zones Varšavā, Toruņā, Rzeszów un Wisła Wielka utt. 

Ir daudz elementu, kas veicina mūsu panākumus. Piegādātāji, darbinieki klienti un jūsu viedoklis atspoguļo piedāvāto produktu un pakalpojumu kvalitāti. Tas ir tikai mūsu ceļa sākums, mums joprojām ir daudz ideju un enerģijas, lai rīkotos! Mēs sākam strādāt!