Pusaudžu gaume mainās tik ātri, ka ir grūti tām sekot līdzi. Izvēloties jauniešu mēbeles bez rakstiem fasādēs, jūs varat pārveidot interjeru ar aksesuāriem, kas atbilst augošā bērna interesēm, bez nepieciešamības izvēlēties jaunas mēbeles.

Young mēbeles ir stilu un iespēju palete, kas ļauj izveidot unikālu telpu pusaudžiem. Mēs saprotam, ka tā nav tikai vieta, kur gulēt, bet arī vieta mācībām, laika pavadīšanai ar draugiem un, galvenais, pašizpausmei. Mūsdienīga minimālisma cienītājiem mums ir mēbeles ar gludām fasādēm un elegantu apdari. Krāsu cienītājiem piedāvājam mēbeles ar dažādiem rakstiem, kas ļauj izpaust savu individualitāti.

Frame kolekcijas ir elegances un smalkuma sajaukums. Tiem ir gludas priekšpuses, kas piešķir tām minimālistisku, modernu izskatu. Apvienojumā ar iegravētām detaļām sānos, tās piešķir mēbelēm unikālu raksturu un izcilu klasi. Tie uzsver uzmanību detaļām un rotā jūsu interjeru. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas veido interjeru, kurā apvienota vienkāršība un elegance.

MODE = neierobežotas iespējas interjera dizainā! Moduļu mēbeles, pateicoties plašai mēbeļu izvēlei dažādos izmēros, ļauj izveidot individuālus interjera izkārtojumus. Tie attaisnos jūsu cerības, īpaši funkcionalitātes ziņā, izveidojot praktiskas zonas uzglabāšanai, mācībām, darbam vai gulēšanai. Mēbeles lieliski piemērotas jauniešu istabai, viesistabai, guļamistabai vai pat birojam.

Skaistums, vienkāršība un mūžīgums. Šīs līnijas iedvesma ir skandināvu dizaina tradīcijas, kuras mēs novērtējam to pozitīvās enerģijas un dabiskuma dēļ. Scandi kolekcijās mēbeles raksturo minimālistisks dizains, gaišas krāsas un dabiski materiāli. Šī kombinācija padara tos ne tikai estētiskus, bet arī harmoniskus jebkurā interjerā.

ReStyle ir atgriešanās pie tradicionālo interjeru estētikas. Kolekcijās apvienots klasisks stils ar atsvaidzinātu izskatu un mūsdienīgu kvalitāti. Labi iederēsies meiteņu istabā, viesistabā, vecāku guļamistabā un pat birojā. Atšķirīgi raksti, dekorācijas un rūpīga apdare... Pateicoties tiem, katra ReStyle līnijas mēbele radīs unikālu atmosfēru jūsu mājās vai birojā.

Bērnu istaba jāveido, domājot par jaunāko ģimenes locekļu drošību un komfortu, kur viņi var mierīgi augt. Unikālas istabas izveide bērnam ir fantastiska pieredze. Izvēlieties Meblik bērnu mēbeles un izveidojiet maģijas un krāsu pilnu interjeru atbilstoši jūsu bērna sapņiem.

Atklājiet burvīgas mājas formas mēbeles jaunākajā Kids Home kolekcijā. Atrodiet ideālus risinājumus bērnu istabai, kas apvieno drošību un unikālu dizainu. Izveidojiet savam bērnam maģisku istabu, izvēloties mājas formas mēbeles, kas piešķir šarmu jebkura bērna interjeram!