+37129712481

riga@meblik.lv

Facebook
MEBLIK.lvKāpēc Meblik?Visaugstākā kvalitāte

Visaugstākā kvalitāte

Atbilstība standartiem

Katrs MEBLIK mēbeļu priekšmets ir pārbaudīts un atbilst visiem attiecīgajiem Eiropas standartiem ērtumā, stabilitātē un izturībā. Izmeklējumi tika veikti sertificētā mēbeļu laboratorijā Poznaņā (Polija).

Labākie materiāli


Fasāde veidota no MDF plāksnēm un vairākas reizes krāsotas ar videi draudzīgām, uz ūdens bāzes,  krāsām (kuras tiek izmantotas arī bērnu rotaļlietu ražošanā), radot ļoti augstas kvalitātes virsmu, kura nenodara kaitējumu apkārtējai videi. Šādā veidā iegūtā fasāde dod samtainas, mīkstas un siltas virsmas iespaidu.

Darba virsmas izgatavotas no MDF, kura virsma pārklāta ar termoplastikas plēvi, kura pasargā mēbeles no skrāpējumiem, noberzumiem un padara virsmu praktisku lietošanā.

Mēbeļu korpuss izgatavots no īpaši izturīgiem lamināta paneļiem. Materiāla ir pati augstākā Higiēnas klase E1.


Mēbeļu malas ir noapaļotas (noapaļotas līdz rādiusam R=5, citas sastāvdaļas ar rādisusu R=2), lai bērns varētu droši rotaļāties, nenodarot kaitējumu sev..

Krēsliņi, bērnu gultiņas maliņas un divstāvu gultas ir izgatavotas no dižskābarža cietkoksnes.

Ūdens krāsas.

Izmantojot mūsdienu tehnoloģijas iespējas MEBLIK iegūst pašas augstākās kvalitātes ar laku (uz ūdens bāzes)  pārklātas mēbeles, kuras nenodara kaitējumu apkārtējai videi.

Lietošanas funkcionalitāte un drošība

Plauktu drošība - speciāli montēti korpusa mēbeļu plaukti ir nodrošināti pret plauktu izslīdēšanu.

Mēbeļu drošība - vis augstie skapji, grāmatu skapji un kumodes ir aprīkotas ar drošības lentu, kuras pasargā no nevēlamas mēbeļu apgāšanās.

Go top